Şirket Profili ve Tarihçe

Erksis Enerji Yatırım İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. elektrik taahhüt ve altyapı alanlarında faaliyet göstermek üzere 2007 yılında kurulmuştur.

Elektromekanik mühendislik ve müteahhitlik alanlarında faaliyet gösteren Erksis, kuruluşundan bu yana kısa bir süre içinde, kaliteden ödün vermeyen, deneyimli & dinamik kadrosu ve işverenlerimizle aynı hedef içinde projelerini gerçekleştirmiştir.

2007 – 2013 yılına kadar birçok projeyi başarı ile tamamlayan şirketimiz, 2013 yılında Limak İnşaat A.Ş. ile birlikte Elmak Enerji Yatırım İnşaat A.Ş. ‘yi kurmuştur. Büyük ölçekli projelerin Mep taahhüt işleri de başlamıştır. 2014 yılından 2017 yılı Temmuz Ayına kadar Yurtiçi ve Yurtdışında birçok başarılı proje tamamlanmıştır. 2017 Temmuz itibari ile Elmak hisseleri devredilerek bu ortaklık bitirilmiştir.

Erksis Enerji A.Ş. elektrik dağıtım projeleri, konut projeleri, ticari yapılar, alışveriş merkezleri, eğitim yapıları, sağlık yapıları, havalimanları, spor kompleksleri, oteller, ulaşım ve altyapı projeleri ile endüstriyel tesisler gibi her türlü nitelikli yapının teknik müteahhitlik hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmeye devam etmektedir.